NT Vizyonu ve Kalite Anlayışı

Tüm faaliyetlerinde müşteriye, personele, alt ve yan sanayiye daima dürüst davranmak. Tüm ilişkilerde paylaşımcı ve uzlaşmacı olmak. Müşteriyi zorlamadan, çıkar gözetmeksizin yönlendirmek. Müşteri istek, gereksinim ve beklentilerini anlamak ve müşteri beklentilerini aşarak karşılamak.

Otonom yönetim, merkezi denetim uygulamak. Üstten talimat yerine, alttan karar ve üstten onayı benimsemek. Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları cesaretlendirerek, performansı ve yaratılan değeri geliştirmek.

Tüm personelin planlı ve sistematik eğitimler ile kariyerlerini geliştirmelerine yardımcı olmak, onları kendine çalışır bir psikolojiye eriştirmek. Ekip çalışmasını önde tutmak; kârı, zararı, başarı ve başarısızlığı paylaşmak. “Kaliteyi ön planda tutmak”, “prosesleri sürekli iyileştirmek”, “işi ilk seferinde doğru yapmak”, “teknolojik ve sektörel gelişmeleri izlemek” olgularıyla kaliteliyi üretmek ve geliştirmek için temel ilke ve yöntem olarak tümünü benimsemek.

NT MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşterilerimiz bizim NT AİLESİ'nden oldukları için NT daima aile bireylerinin bütün ihtiyaçlarını ve varsa tüm sorunlarını bir BABA sorumluluğunda güvenle, bir ANNE şefkatiyle sevgiyle sonuçlandırır. NT de 100 m2 veya 100.000 m2 sipariş veren müşteri arasında hiçbir fark yoktur, şirketimizde çalışan her bireyin birinci önceliği ve şirketimiz için başarının tanımı; aile bireyi olarak kabul edilen MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR... Müşterimizin seçtiği ürünler özel itinayla ve kaliteyle üretilip, en iyi şartlarda sevk ve teslim edilir. "MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖNCELİKLİDİR” NT nin değişmez felsefesidir.